7 Ağustos 2012 Salı

Sıcak

Klima güzel bir kaçış ama çok çok bunalmadan açmıyorum. Ege efendi ısrarla CNBC-E borsa haberlerini izliyor. Nasıl olur yahu! hani motorcu olacaktı çocuk, Katmandu'ya gidecektik beraber??? İşte sen ne yaparsan yap çocuk serseri olmayacak kabul et. Korkarım takım elbise giyecek :(

Bu hezimeti sineye çekip gün içinde yapacaklarımı aklımdan geçiriyorum. Sahi bugün ne yapmam gerek. Sanırım sadece oğlumla yuvarlanıp kudurucam. Evi dün çekip sildiğimize göre bugün kirletme hakkımızı kullanmamız gerek. O uyurken ben bir iki bir şey izlerim. Olimpiyatları benim kadar yakın markaja alanlar el kaldırsın. Acayip seviyorum olimpiyatları. Başka? evet yemek yapmam gerek. Malum Ramazan ayındayız. Bu sene 2 yıldan sonra yine oruç tutmaya başladım. Zorlanırım sanmıştım ama hiç zor geçmedi. Kilo bile aldım :( Evde Ramazan kolay geçiyor çalışırken daha zordu.
Dün domates çorbası yapmıştım çok sevdim. Yanına sigara böreği ve bol yeşillikli salata. Bugün zeytinyağlı fasulye, sebzeli bulgur pilavı cacık. Takvim yaprağı gibi oldu :)

Ege'den bir haber daha. Ege'nin saçlarını tıraş ettik. 6 numaraya vurdu babası. Allah'ım görmeniz gerekirdi ortalığı yıktı saçlarını kesene kadar. Ama çok rahat bir yaz geçirdi bu sayede. Ben makası biraz kaçırıp saçını yamultunca Memo evde makineye vurdu saçlarını. Kendini heder ettiğinden 2 günde dönüşümlü olarak kesebildik. Misket gibi çok şeker bir çocuk oldu.

Benim saçlarımsa halen uzun ve kesmeyi düşünmüyorum. Tüm yazı gece gündüz topuzlu geçirdim ama olsun iyi böyle. Oldu o zaman sonra yine görüşürüz :D

2 yorum:

  1. olimpiyatları ne zaman açsam güllecilere denk geliyorum maalesef :( neyseki sevimli Ostapchuk altın madalya aldı da bende rahatladım, hatta antrenörü ile birbirlerine sarılırken gözlerim bile doldu :)özellikle akşamları takip ediyorum :)

    YanıtlaSil
  2. 24 saat olimpiyattayım :) Tekrarlar falan ne denk gelirse keyifle seyrediyorum :)

    YanıtlaSil