28 Ağustos 2014 Perşembe

Aydınlık Sabah


Güzel bir rüyanın sabahında yüzde istem dışı oluşan o gülümsemeyi ve aydınlığı çok seviyorum. Özellikle rüyada görülen yıllar evvel toprağa geri dönmüş bir sevdiğiniz ise o sabahlarda güneş tam kalbinizde doğar.
Bu sabahta öyle oldu ama uyanır uyanmaz nedense geçen her dakikayla birlikte rüyanın coşkusu da azalmaya başlar ve giderek de unutursunuz. Gerçekte hissettiğiniz o duygu yoğunluğunu nasıl ifade edeceğinizi bir türlü bilemezsiniz. Asla kelimeler o hissin karşılığı olamaz. Anlattığınızda dinleyende sizin kadar mutlu olsun isterseniz ama nedense bir türlü istediğiniz o coşkulu tepki gelmez.

Bugüne güzel başlatan rüya için yüz bin teşekkür ederim. Halamı görebilmek rüyada olsa çok mutlu etti.. Kucağında oturan 2 yaşındaki Banu çok tatlıydı. O yaşındaki halini sevebilmek çok güzeldi. Vizelere girmek eğlenceliydi. Denizde serinlemek hoştu. Bütün bunları yaparken bize eşlik eden babamda çok güven vericiydi... Anlatırken eksik olan milyonlarca kare içinde her şey içinde yüz bin teşekkür.

1 yorum:

  1. Rüyanı ayrıntılarıyla dinleyebilmek çok güzeldi, iyi ki rüyalar var <3

    YanıtlaSil