11 Temmuz 2010 Pazar

15.Gün

Pazar gününün anlam ve önemine yakışır bir biçimde geçen bir gündü. Yani tamamen ye iç ve yat hadi birazda diğer tarafa devril türünden bir pazar günüydü.
Pazarlar bunun için var zaten :)

Misal Memo tüm gün şekerleme yaptı, bense kah House izleyerek, kah çamaşır mak. boşaltma görevimden kaçabilmek için oğlanın odasında bininci kez Colette/Claudine'in Evi okuyarak akşamı ettim. Dışarıda tüm gün çocuk çığlıkları vardı. Çocuklar çığlık atmayı neden sever anlamıyorum. Ben çocukken hiç çığlık atmadım. Yüksek sesle ağlamadım bile! Bilmem belki de anormallik bendedir. Çocuksan çığlık atman gerekiyor olabilir. Bu gen bende eksikti belki de!

Ütü yapmam gerek. Memo için. Yoksa ben tamamen pijama terlik modundayım. Saçlarımı tepemde topuz yapınca tam oluyor. Tırnak filanda boyamıyoruz nasılsa. Tamamen koyvermeye başladım sanırım ve bu hiç hoş değil.

Kendimi Buz Devri'nin miskini gibi hissediyorum. Özellikle geceleri göbeğimle uyumaya çabalarken :)

6 yorum:

 1. ay her yeni yazinda heyecanla tiklayip geliyorum :p

  dogum tuyolarimi okumussn ya :) bence o gobek ittirme kismisini parmagina ip bagla yine unutma :)) sancilari yari yariya azaltiyor cunku ;)

  bir de " herkes nasil dogurmussa ben de dogururum nasilsa " de omuz silk :))

  tum iyi dileklerim seninle :)

  YanıtlaSil
 2. Bende senin bloğa takılıyordum. Ahmed'in ilk aylarına göz atıyordum. Ayrıca kaynana kapı açmadığın kısma hasta oldum :D Gerçekten aynı binada oturmak sorun olmalı. İnsanın kendine özel anları olmalı ama anlatamıyorsun.
  Seni ayrıca tebrik ediyorum erken yaşta üç çocuk sahibi olman çok hoş.
  Kolay gelsin :)

  Göbek ittirmeyi deniycem mutlaka. Doğum korkum yok da, ben en çok sonrasından korkuyorum :P

  YanıtlaSil
 3. komşu komşu huuu yapmaya geldim :) ee kaç gün kaldı

  YanıtlaSil
 4. 15 gün kaldı eğer vaad ettikleri 26 Temmuz tarihinde gelirse beyzadem :)

  YanıtlaSil
 5. Ruhdağı süper bişi yaptın bu gerisayma işiyle...sen tüm sakinliğinle hikaye ede dur, ben heyecanlanıyorum , elimde değil..kucaklıyorum...

  YanıtlaSil
 6. Peren'cim, bakalım tam tarihinde doğacak mı? Geri sayım keyifli oluyor.

  Öptüm :)

  YanıtlaSil